مرسدس بنز EQS | اژدها وارد می‌شود

مرسدس بنز EQS

رنج حرکتی مرسدس بنز EQS تا 770 کیلومتر با استاندارد WLTP افزایش می‌یابد

مرسدس بنز: “روزهای ترس از برد حرکتی یک بار و برای همه به پایان رسیده است!”

مرسدس بنز امروز اعلام کرد که طبق اطلاعات اولیه، مدل EQS پیش رو به دامنه WLTP تا 770 کیلومتر (479 مایل) دست پیدا کرده است! این یکی از بالاترین عددهایی است که تاکنون دیده ایم.

آخرین کلیپ منتشر شده از مرسدس بنز EQS


مقایسه قیمت خودروهای برقی | جامع ترین مقایسه موجود


این شرکت قبلاً گفته بود که بسته باتری 108 کیلووات ساعتی به EQS اجازه می‌دهد تا با یک بار شارژ بیش از 700 کیلومتر (435 مایل) را طی کند و همانطور که ​​هم اکنون می‌بینیم، عدد نهایی 10٪ بیشتر خواهد بود.

مرسدس بنز EQS

این شرکت نوشته است:

“روزهای ترس از پایان برد حرکتی یکبار برای همیشه به پایان رسیده است! طبق WLTP ،EQS  جدید دارای برد مقدماتی باورنکردنی تا 770 کیلومتر است.”

این بدان معنی است که خودرو در چرخه WLTP فقط 140 وات در کیلومتر (226 وات بر مایل) مصرف می‌کند (در حال حاضر نمی‌دانیم مقدار 108 کیلووات ساعت قابل استفاده است یا تبلیغاتی).


یادگیری درباره خودرو برقی رو از همین امروز شروع کن. رفتن به صفحه دوره آنلاین


البته رتبه بندی دامنه EPA معمولاً به مراتب کمتر از WLTP است اما هنوز هم باید بسیار بالا باشد، شاید حتی بالاتر از 400 مایل.

یکی از دلایل اصلی دامنه بالا، پلتفرم کاملاً جدید EVA برای اتومبیل های برقی است. باتری بزرگ و شکل بسیار آیرودینامیکی خودرو (Cd 0.20) نیز به رقم بالا کمک می‌کند.

در اوایل این هفته، مرسدس بنز از فضای داخلی خیره کننده EQS رونمایی کرد. رونمایی جهانی این ماشین در تاریخ  پنجشنبه، 15 آوریل 2021 و در ساعت 6.00 بعد از ظهر نمایش داده شد.

مرسدس بنز EQS

ما کاملاً اعتقاد داریم که این یک ماشین الکتریکی پیشرفته خواهد بود زیرا چیزی است که باید باشد. این به سادگی مرسدس بنز درجه یک و یک قاتل بالقوه کلاس S است.مشخصات مرسدس بنز EQS spces :

تا 770 کیلومتر (479 مایل) از محدوده  WLTP

باتری 108 کیلووات ساعت (12 ماژول ، هر کدام حدود 9 کیلووات ساعت)

سلول های یون لیتیوم ، شیمی NCM 811

مقدار کادمیوم از 0.20 شروع می شود

سکوی  EVA

این متن توسط تیم ترجمه سایت آسپا توسط آرمان اشتری ماهینی ترجمه شده است. متن اصلی را می‌توانید در اینجا بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *