قسمت اول پادکست آسپا | کرونا و فراتر از آن

قسمت اول پادکست آسپا

قسمت اول پادکست آسپا

شما می‌تونید این قسمت از پادکست رو در اینجا گوش بدید. این لینک شما رو به سایت castbox می‌بره که ما پادکست‌هامون رو اونجا آپلود می‌کنیم. خیلی خوشحال می‌شیم اگه ما رو اونجا دنبال کنید. فقط کافیه روی گزینه subscribe در این صفحه کلیک کنید. اگر هم دسترسی ندارید می‌تونید بخشی از متن قسمت اول پادکست آسپا رو در اینجا بخوانید.

کرونا

این چند وقته بیماری کرونا دامنگیر همه افراد شده و همه صنایع کوچک و بزرگ رو درگیر خودش کرده. من داشتم با خودم فکر می‌کردم که چرا در حالی که جامعه پزشکی کشور انقدر سخت در حال مبارزه با این موضوع است، جامعه دانشگاهی کشور به روال نرمال خود از طریق کلاس‌های آنلاین می‌پردازد. ای کاش ما هم سهم بزرگ‌تری در این نبرد می‌داشتیم.

نمایشگاه CES

نمی‌دانم چقدر با نمایشگاه CES آشنایی دارید ولی این نمایشگاه یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه های تکنولوژی در جهان است. بزرگان صنایع مختلف در این نمایششگاه محصولات خود را عرضه می‌کنند. ما درباره سه خودرو برقی ویژه که در این نمایشگاه عرضه شدند صحبت می‌کنیم. ویژن E سونی، avatar مرسدس بنز و Ai Me آئودی. اصل این سه خبر را می‌توانید در سایت ما ببینید.

و فراتر از آن

ما همچنین درباره ساخت جیپ برقی، موستانگ ماک ای و ساخت ونتیلاتور توسط تسلا صحبت کردیم که می‌توانید در اصل خبر را در سایت ما ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *